Przed podjęciem decyzji o rozpoczęciu kursu – zobacz jaką organizację nurkową wybrać.

Rozpoczęcie nauki nurkowania zawsze jest wielką przygodą, której towarzyszą emocje i bardzo często – brak odpowiedniego researchu. Zanim zapiszesz się na kurs nurkowania przede wszystkim sprawdź w jakiej organizacji szkoli instruktor, u którego chcesz rozpocząć kurs.

padi-logo

Wśród organizacji nurkowych wartych uwagi znajdziesz między innymi instytucje takie jak: PADI, CMAS, SSI, czy PSA. Wszystkie organizacje nurkowe jakie działają na świecie mają swoją historię swojego powstania. Systemy te powstały na podstawie doświadczenia konkretnych nurków, którzy stworzyli systemy szkoleniowe w oparciu o własne nurkowania. Pewne organizacje szkoleniowe są jednak dużo popularniejsze, dlaczego tak się dzieje i jak zdobywają one swoich kursantów?

new cmas

Dwie przodujące organizacje nurkowe – PADI i CMAS są najbardziej znane pośród nurków o podstawowym doświadczeniu. PADI stało się na obecną chwilę dużą korporacją, która działa na całym świecie i opiera się na mechanizmach dużych firm. Oznacza to, że ważnym i prężnie rozwijającym się działem jest u nich marketing. Sposób i metody promowania swojej organizacji na świecie mają doprowadzone do perfekcji – oznacza to, że docierają do bardzo szerokich grup osób, które nie miały jeszcze styczności w nurkowaniem i stanowią potencjalnego klienta. Podobnie dzieje się w przypadku organizacji CMAS.

ssi-logo-281x300

Popularność i rozpoznawalność organizacji nurkowych wiąże się jednak nie tylko z promocją, ale również z tym, że ich szkolenia są doprowadzone i po prostu sprawdzają się w praktyce. Jeśli zatem chcesz szkolić się w przystępny sposób, dzięki któremu nauczysz się korzystać z najprostszych rozwiązań pod wodą – wybierz PADI. Nurkowanie z PADI ma już dziesiątki tysięcy swoich zwolenników, spośród których

logoPSAI

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *