Sprzęt, który przyda Ci się na kursie AOWD. Konkretne produkty. Skafandry mokre – top 3.

W naszym ostatnim poście podaliśmy powód dla którego warto mieć swoją piankę do nurkowania. Dzisiaj podamy Wam kolejne trzy powody w postaci konkretnych argumentów. Pianka do nurkowania powinna być dobrana jeszcze przed sezonem, najlepiej aby był to najnowszy model wybranego przez Ciebie modelu i marki. Jest nie tyle co wymysł modowy, ale przede wszystkim praktyczny. Neopren ma tendencje do starzenia się, pianki które leżą, bądź są z byłych sezonów mogą być po prostu przestarzałe i słabo utrzymywać ciepło.

mares-wetsuit-pioneer-5mm-man_sklep nurkowy_wroclaw_kurs_padi_aowd

1# Mares Pioneer 5 mm – najtańsza w proponowanych opcji, głównie z względu na jakość w stosunku do bardzo niskiej ceny. Grubość pianki mogłaby być większa, aczkolwiek do tego modelu można bez problemu dokupić ocieplacze wewnętrzne jak i zewnętrzne.

scubapro-everflex-7mm-5mm-2014_sklep_nurkowy_AOWD

2# Scubapro Everflex 5mm/ 7mm – drugi w kolejności co do ceny, i jakości skafander. Nurkowanie w tym modelu to sama przyjemność! Zwłaszcza jeśli widzieliście skafander Everflex również od podszewki ;)

aqualung-sola-fx_sklep_nurkowy_nurkowanie

3# Aqualung Sola FX – to jeden z niewielu mokrych skafandrów, które nadają się do nurkowania w bardzo zimnych wodach. Skafander ma krój podobny do klasycznego suchara, nawet charakterystyczny poziomy zamek z przodu znajduje się w tym samym miejscu ;)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *