Pierwsze nurkowanie w życiu? Przeżyj niesamowite wakacje w Chorwacji!

Sezon urlopowy 2016 nie zapowiada się szczególnie obficie. Nurkowanie w Egipcie staje się coraz mniej osiągalne, tak samo jak bezpieczny pobyt turystyczny w jakiejkolwiek stolicy w Europie. Wakacje trzeba planować rozważnie i z głową, gdzie zatem znajdziemy wypoczynek, który nie tylko będzie gwarantował nam dobrą pogodę, ale i dobre warunki pod wodą?

Dobrą opcją, która zarysowuje się w polskich głowach już od jakiegoś czasu jest Chorwacja. Chorwacja to kraj bardzo złożony pod względem kulturowym jak i geograficznym. Panuje tu klimat śródziemnomorski jak i środkowoeuropejski. Dzięki takiemu zróżnicowaniu Chorwacja jest wyjątkowa, piękne góry piętrzące się za raz przy linii morza, słoneczna pogoda w sezonie i znakomita kuchnia, a co najważniejsze bogate życie podwodne, które nie jednego jest w stanie wprowadzić w zachwyt.

Jeśli zastanawiasz się nad wyjazdem do Chorwacji w 2016 roku pomyśl nad nurkowaniem w tym pięknym regionie świata, spotkasz tu nie tylko podwodne wraki, ale i liczne ławice ryb, ośmiornice, a nawet mureny. Nurkowanie w Chorwacji to przygoda warta uwagi i swojej ceny. Pakiety nurkowe jak i kursy nurkowania kończońce się certyfikatem zaczynają się od 180 euro.

Ponad to w Chorwacji można wynająć piękne i dobrze wyposażone apartamenty. Jeśli szukasz dobrych pokoi i apartamentów w Chorwacji w 2016 roku, zobacz koniecznie tą ofertę >> tutaj

nurkowanie_zdjęcia_wyjazd_urlop_nurkowani_chorwacja_wypoczynek_chorwacja_nurkowanie_apartaeny_chorwacja_2016_cennik_2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *