Octospot. Nowy podwodny gadżet, który może Cię zaskoczyć!

Chciałoby się powiedzieć, że rynek sprzętu do nurkowania jest już niemal przesiąknięty ciekawymi gadżetami i sprzętem. Każdy rodzaj wyposażenia nurka ma kilka swoich odpowiedników oferowanych przez różnych producentów w rezultacie uzyskujemy całą masę produktów, wśród których rzadko który klient potrafi czuć się swobodnie. Nowość, która pojawi się w sklepach dopiero w 2017 roku jest rewelacyjna kamerka nurkowa Octospot, która wypełnia lukę wśród profesjonalnego podwodnego sprzętu video.

octospot_nurkowanie_kamera_nurkowa_video_dive

Kamera Octospot jest inna niż GoPro czy Sealife przede wszystkim różni się kształtem. Octospot ma kształt wałka i znakomicie nadaje się do przymocowania jej przy boku głowy na poziomie ludzkiego wzroku. Kamera kręci zatem wszystko to co widzimy, dzięki temu nasze wspomnienia z nurkowania mogą być jeszcze bardziej emocjonalne, a obiekty ukazywane pod wodą możemy oglądać z właściwej perspektywy.

octospot_diving_camera_sklep_nurkowy

Kamera może wytrzymać pod wodą do 200 metrów głębokości do tego jej wbudowana bateria wytrzymuje ponad 2 godziny działania i kręci w rozdzielczości 4K. Podwodna kamera wejdzie do sprzedaży dopiero za kilka miesięcy,a jej cena na podstawie różnych źródeł powinna wynosić pomiędzy 350 – 599$. Jesteście na to gotowi?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *