Nurkowanie z łodzi. Ile kosztuje wyjazd nurkowy typu safari?

Czas wakacyjny nieubłaganie brnie do przodu. Pozostał nam jeszcze ciepły sierpień i względnie ciepły wrzesień. Istnieją jednak miejsca na mapie świata, gdzie słońce to codzienność i zawsze możesz liczyć na dobrą pogodę. Wyjazdy nurkowe w takie miejsca to jednak przedsięwzięcie, które są nie tylko kosztowne, ale wymagają również sporego doświadczenia od strony nurka.

Możliwość nurkowania z łodzi to kwalifikacje nurkowe, które można zdobyć podczas osobnej specjalizacji nurkowej, bądź w trakcie kursu AOWD. Dzięki tak nabytym umiejętnościom możliwy jest wyjazd na safari nurkowe organizowane w dowolnym miejscu na świecie. Wyjazdy tego typu to podróże ekstremalne, których cena jest zależna od: miejsca safari, wielkości łodzi i grupy, na której odbywa się impreza, kwalifikacji nurków, jak również tego czy nad grupą sprawuje opiekę jakiś osobny Divemaster, bądź instruktor. Ceny safari są wysokie i nie są niższe niż 5 tysięcy złotych od osoby. Wyjazd zawiera bowiem nie tylko letnie wakacje i typowy wypoczynek, ale również nurkowanie włącznie z nabijaniem butli, czy sprzętem do nurkowania.

DCIM100MEDIADJI_0038.JPG

Najczęściej tygodniowe wyjazdy na safari nurkowe kosztują około 8000 zł – 10 000 zł i są to kwoty, które obejmują miejsca takie jak: Egipt, Meksyk, Chorwacja, Filipiny, Indonezja, czy Morze Karaibskie. W zależności od tego na jakim typie wyjazdu Ci zelży (exlisive, individual trip… oferta może być droższa bądź tańsza.

Nurkowanie z łodzi w szczególności na wyjeździe typu safari, to bez wątpienia przygoda życia. Nie ulega zatem wątpliwości, że takie podróże są niezapomnianym przeżyciem, które warte jest każdych pieniędzy. Safari nurkowe na łodzi, to możliwość przeżycia swojego urlopu w sposób niezwykły i z pewnością ekskluzywny. Jeśli nadal jesteś zainteresowany wyjątkowym wyjazdem nurkowym, ale standardowe oferty są dla Ciebie zbyt wysokie, zobacz koniecznie oferty wyjazdów nurkowych na Maltę i do Chorwacji, które z pewnością sprostają twoim możliwością finansowym!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *